סגור
(0)
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
פילטרים

אודות עולם הבית

כל בית הוא עולם ומלואו. בו אנו חיים, מתפתחים, אוהבים ובונים משפחה. אבל בית הוא לא רק ארבעה קירות, אלא כל מה שיצקנו לתוכם במשך השנים. ואם, כפי שאמרו חכמים, כלים נאים מרחיבים דעתו של אדם, הרי שכלים שהם נאים ומעוצבים וגם איכותיים ושימושיים, עושים את ביתנו נעים יותר, נקי יותר ומזמין יותר. בשביל זה אנחנו כאן!
כבר משנת 1980 אנו מייבאים, משווקים ומפיצים כלי בית וכלי עבודה ממיטב המותגים והיצרנים ברחבי העולם. את המגוון העצום של מוצרינו אתם יכולים למצוא במוסדות 
וברשתות שיווק מובילות, בחנויות כלי בית מתמחות וחנויות "טמבור" לכל אורכה ורוחבה של הארץ. ברשותנו גם חנות בית, המאפשרת שיווק המוצרים האיכותיים ישירות לצרכן הסופי.

בכל מוצר ומותג שאנו משווקים, אנו מתחייבים לאיכות, חדשנות, טכנולוגיה מתקדמת ושירות ללא פשרות, במחירים הוגנים ואטרקטיביים. כחברה הקשובה ללקוחותיה, אנו מקפידים ליישם את בקשות והערות לקוחותינו, כך שחלק ניכר מהמוצרים אותם אנו מייבאים הם פרי דיאלוג פורה, המאפשר לנו להיענות במדויק לצרכיהם של הלקוחות ולתת, גם לכם, בית שהוא עולם שלם של איכות, אמינות ועיצוב.אתר האינטרנט שלנו מיועד לאפשר לכם להתרשם ממגוון המוצרים והמותגים שלנו. האתר מציע חוויית קנייה קלה ונעימה, ומעניק לכם את כל הפרטים הנחוצים לצורך ביצוע הרכישה.


נשמח לעמוד לשירותכם
בכל שאלה

צוות עולם הבית